| qieiqpalz a întrebat:

Deci eu vreau sa ma asigur va rog sa raspunda doar cei care stiu ce vb si sunt 100% siguri deci eu cam de 4 luni am inceput sa fac sport inainte nu faceam prea mult si eu am obs ca de vreo 5 luni dupa ce mananc :chipsuri,salam,fast food, pateu, mi-e foarte rau dupa si am inceput sa am amtelei de ex cand stau prea mult in pat si ma ridic imi vine sa cad inapoi sau sa cad pe jos si de vreo 7 zile incepe sa ma doare capul cam in fiecare zii nu foarte tare, mai usor, eu am fost la medic ca mi-au spus multe pers de aici ai aia ziceau ca nu am nimic ziceau"da de ce ai venit daca nu te doare nimic" si mai si radeau de mine.ce sa fac? am inteles tot de la voi ca pot fii anemic ..sa merg la doctorul de familie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vladutzu_Vlad_1978 a răspuns:

Da, ia niste calciu. si mergi la doctor sa vezi ce zice