| sTiCookie a întrebat:

Din cate am auzit pe penis se acumuleaza smegma...Cand se usuca si e pe penis se poate lipi cu pielea penisului. Mie mi s-a intamplat straight face n-am mai putut decalota numa putin pana cand am tras si s-a desfacut, mi-am dat cu crema de galbenele si mi s-a vindecat si "vanataia" acum am descoperit ca mai am lipit sub "cap" deci cu ce sa ma dau sa pot dezlipi mai usor ca ma cam doare cand trag happy mi-e groaza, a da daca pun crema ceva nu mai pot prinde pielea sa trag... deci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Dacă nu te-ai spălat. La puță trebuie să te speli în fiecare zi. Stai în apă și se va dezlipi. De acu încolo pune mâna și spalăți puța nu o mai lăsa jegoasă, nu e sănătos. Folosește un săpun dermatologic cu Ph neutru ca să nu afectezi flora bacteriană.

| sTiCookie explică (pentru Azµre):

Ma spal la p*** dar daca o decalotez ma ustura cand ma spal, nu chiar usturime,, o durere slaba dar enervanta

| Azµre a răspuns (pentru sTiCookie):

Totuși eu zic să iei o cremă clotrimazol de la farmacie și să îți dai cu ea 7 zilr, poate fi o ciupercă de aceea și usturimea. Oricum dați cu crema asta că nu-ți face rău și scapi și de ursutime și iritație. Clotrimazol Cremă e vreo 9 lei.