| Hirol a întrebat:

Din ce cauza se pot umfla obrajii, nasul, ochii? Nu e alergie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La grasi? Sau masele? Poate si de la caldura. La nas nu stiu, dar la ochi daca iti intra ceva in ochi, sau o fi vreo boala de care nu am habar.

| Bruno92 a răspuns:

O glanda leneșă, afecțiunea de numește hipotiroidie.sau tiroidita autoimuna hashimoto o vizita la endocrinolog recomand.

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Sau insuficienta cardiaca, edem facial și în cel mai rău caz ciroza hepatica