| Idkidk a întrebat:

Doare când ţi se pune aparat dentar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, meh, aseara m-a durut urechiusa sad mmmm sad

| kyliejenner a răspuns:

Normal

| Andreeaioan115 a răspuns:

Cred ca nu, eu tot mi-am pus aceasta intrebare de multe ori.

| Yaloomano a răspuns:

Nu..este doar o durere suportabila, pe bune ca și mie mi sa întâmplat și nu m-a durut deloc

| Idkidk explică (pentru Yaloomano):

Cam cât costă unul?

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Idkidk):

Pe o singura arcada e in jur de 2000 de lei