| Lysm a întrebat:

Dupa fiecare masa(gura de mancare) vomit tot...nici pofta de mancare nu am si ma simt foarte slabita...(17 ani fara 1 luna si 47kg. daca ajuta cu ceva)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La gastroenterologie trebuie să mergi pentru investigații, ecograf abdominal, analize de sânge (în special T. G. O., T. G. P.).
Sănătate.
Pa, pa.

| Xonia a răspuns:

Si fratele meu e in aceeashi situatie.Si a fost la doctor si i-a dat niste pastile, niste pliculete pe care trebuie sa le puna in ceai si sal bea si un regim pentru o saptamana.
Si el e foarte slab si vomita si noaptea si dupa masa, numai aveam ce sa facem.
EU zic sa te duci la doctor, poate e ceva grav.
Bafta:*si sa te faci bine

| just for me a răspuns:

Poate ai o cadere de calciu, poate ai intoxicatie alimentara.fratemiu cand a avut intoxicatie alimentara a vomat tot ce a mancat si tot ce a baut.