| rap4us a întrebat:

Durere de cap, nu ma doare foarte rau dar vreau sa scap de ea. Ma doare cam de miercuri. Help!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Du-te la medic!
Poate esti obosit sau racit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca nu trece prin aceste metode, NEAPARAT sa mergi la medic, sa nu fie ceva mai serios!
Poate avea foarte multe cauze durerea de cap:Doamne fereste de tumori cerebrale, se pot face in timp de la dureri persistente, sa stii, nu poti stii ce ai.
http://sfatulparintilor.ro/......le-de-cap/
Sanatate si ai grja de tine!
Te pup!

| RainboyDash a răspuns:

Prinde-te de cur si sari in sus

| LaraClarice a răspuns:

Mergi la medicul de familie.Incearca sa dormi mai mul t si sa te alimentezi mai bine si in acelasi timp bea 2 l de lichide pe zi.

| emiliaalexandra a răspuns:

Antinevralgic

| Damon01 a răspuns:

Ce coincidenta laughing) si pe mine ma doare capul tot de miercuri laughing) dar nu e insuportabilwinking

| D_Andrey_1992 a răspuns:

Ia un panadol sau algocalmin...happy