| GrasulDinPovesti a întrebat:

E ok daca o sa am 85 de kilograme la 1.80 metri si 24 de ani? Nu vreau sa fiu nici slab ca imi place sa fiu un pic gras, e okey? O sa mai fiu supus problemelor de sanatate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai 5 kg si esti perfect chiftea, isi doresc multa sanatate, numai pune intrebarea aiurea ok ca de asta ai fost suspendat

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu conteaza cat ai, conteaza sa te simti bine, sa fii bine si sa-ti placa ce vezi in oglinda. Crezi ca daca esti slab esti sanatos tun sau ce? laughing

| RAY a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Si daca se sparge oglinda cand te vede cf?

| DovleacTurbat a răspuns (pentru RAY):

Cumpar alta. Dc?

| RAY a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Nu e logic sa ne acceptam mereu si sa progresam mereu

| Victor453 a răspuns:

Totul e ok.

| JustAskingBruh a răspuns:

Scapa de alea 5 kilograme in plus, transformale in muschi