| Onyx21 a întrebat:

Epicantusul poate fi "eliminat" doar prin operatie sau exista si masaje faciale sau remedii naturiste? Am epicantus din nastere si de vreo cateva luni parca s-a mai "indreptat", dar vreau sa stiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Emankonovici a răspuns:

Prin operatia.Dar exista si remedii naturale.Pace si sanatate.

| Onyx21 explică (pentru Emankonovici):

Ce remedii? Mulțam' tare fain big grin