| leontin2008 a întrebat:

Eram la baie, ma spalam pe dinti si erau chilotii la unchimiu in ghiuveta, ii spalase cu un sampon sau gel de dus si i-a lasat in ghiuveta, dupa ce m-am spalat pe dinti fara sa mi dau seama i am mutat la o parte cu mana dreapta si din gresealaa am pus mana pe buze, am atins gen asa de un colt al chilotilor, in cazul asta credeti ca e risc de ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Abia m-am trezit si imi place ce vad de Craciun pe TPU, intrebari de astea comico-tragice ca in filmele cu Stan si Bran laughing

Nu e risc de nimic!

| sierra1 a răspuns:

Dacă unchi-tu e sifilitic, ai pus-o!

Apropo, l-ai intrebat?

| Ilovedinero a răspuns:

Erau spalati si curati, nu exista risc de nimic.Imunitatelaughing laughing