| anonim_4396 a întrebat:

Eram pe afara cu niste prieteni cu care am facut o intrecere,dupa ce am terminat a inceput sa ma doara piciorul sus in spate,prin zona coapsei,apoi a inceput sa ma doare prin zona apendicelui cand mergeam,doar cand mergeam.A doua zi inca m-a mai durut cam pana la jumatatea zilei, dar acum nu ma mai doare.
Poate am apendicita?
Nu am greata sau alte simtome.
Precizez ca am 13 ani si cam acum cateva luni am avut orhiepididimita(poate este din cauza asta).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dinamyk a răspuns:

Cu siguranta este intindere musculara...fac sport de performanta si stiu... funda!

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| qLoveSmile? a răspuns:

Ai simtit o durere prin zona coapsei? Probabil te doare splina. Si pe mine ma doare cand alerg foarte repede. Apoi te-a durut in zona apendicelui? Poate nu era indicat sa alergi. Deci, cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor, sa-ti spuna exact ce ai.

| JokerMato a răspuns:

Poate ai avut doar un simplu carcel, deoarece nu te-ai incalzit inainte sa alergi...si eu mai patesc asa

| Teo35 a răspuns:

Si eu mai demult ma durea in zona apendicitei (DOAR AI DEPUS EFORT SI NU AI CONDITIE FIZICA POATE)