| NuamnumesuntANM a întrebat:

Este grav daca ma doare gatul si scuip sange? cum as putea sa ma vindec de asa ceva?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Trebuie sa mergi URGENT la medic. Dar mai intai asigura-te ca nu iti curge sange de la gingie sau de la o masea...

| pwp a răspuns:

Ar trebui sa vizitezi medicul.Repede.

| adelaadelaadela a răspuns:

Mai lasa TPU-ul si du-te rrrrepede la un doctor. poate nu e chiar grav dar nu merita sa risti!

| AnaCristinaN a răspuns:

Te-as sugera sa te duci URGENT la un doctor.

| NuamnumesuntANM explică (pentru AnaCristinaN):

Nu stii ce boala poate sa fie?

| mishuzuchan a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Mai bine te duci urgent la doctor... el o sa-ti spuna si ce boala este si cum poti sa o tratezi

| andreea25_8864 a răspuns:

Nu mai sta acasa, du-te repede la doctor!