| Webdk1727 a întrebat:

Salut,am o problema mă doare gatul foarte tare am fost la doctor și mi au dat ceva pastile doar că nu au nici un efect, menționez că mai scuip și sânge cateodata

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi din nou la medic si explica-i situatia, stabiliti daca trebuie alta schema de tratament.Nu toate functioneaza din prima pentru oricine, depinde enorm de fiecare caz in parte.

| Simpatic a răspuns:

La ce doctor ai fost? medic ORL sau medicul de familie?
ce pastile ti-a dat? si mai ales ti-a zis ce diagnostic ai?
Conteaza ceea ce te-am intrebat!

| Dudu2701 a răspuns:

Buna,dacă ai mai fost răcit sau încă ești poate are legătură, nu prea mă pricep in cazuri de genul mergi din nou și o să îți schimbe tratamentul, multa sănătate!