| Desteρtul a întrebat:

Este normal ca un baiat la varsta de 13 ani jumatate sa se mentina la 40 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

MAi pune 10-15 kilograme si vei fi ok.Ca eu am 11 ani si am 41 de kilogramewinking

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Mi se pare cam putin... Mai ales pentru un baiat. Eu sunt fata, fac imediat 13 si am 40 si un pic. laughing Mai ingrasate un pic. laughing (daca e vorba de tine)