| jon22 a întrebat:

FUNDA Exista vreo metoda prin care te poti opri din slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JonnyFriptura a răspuns:

Cum ai facut ca sa slabesti? Cea mai eficienta metoda pentru a salbi este regimul alimentar echilibra si si mai ales exercitiile fizice. Ai slabit prea tare? Incearca sa mananci, in fiecare zi, putin mai mult decat in ziua precedenta. Cand ai sa vezi ca nu mai scazi in greutate vei sti exact cat trebuie sa mananci ca sa iti mentii silueta sub control. Succes!

7 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Poti sa mananci si de 100 de ori pe zi, daca nu scapi de stres, vei continua sa slabesti

| FoarteLetargic a răspuns:

Mananci mult si faci cat mai putina miscare.
Funda?happy

| sherlock a răspuns:

Mananci, indepartezi sursele de stres si de efort fizic care nu este necesar.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Mancand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca legume si fructe.Astea nu ingrasa nici nu slabesc.Consuma cu moderatie alimentele grase nu vrei sa fi grasa ci doar sa te opresti din slabit si fa exercitii fizice iti intaresti musculatura.

| Gabryel998 a răspuns:

Da,Mananca multa painewinking

| ghi a răspuns:

Mananci de sase ori pe zi!big grin