| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA UREGEN Buna TPU astazi am mancat pomelo iar apoi am zis sa gust si samburele sa vad daca este dulce sau amar ei bine este amar...dar nu asta este intrebarea, ci intrebarea mea este ca samburele de la pomelobeste otravitor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu.Şi nu se mănâncă sâmburele. Dacă vrei desigur, o poţi face.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Nu stai linistit.
Se mananca cu totul pomelo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti va creste un pomelo in tine laughing