| denrazvan a întrebat:

Hei,am burtica cam mare adica am 51 de kg si 1. 62cm si burtica e mai jos putin dupa buric ea e inca rotunda thinking de la ce sa fie de la faptul ca am manare acolo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ar trebui sa ai cu 20 kg mai putin decat inaltimea ta. e posibil sa fie de la mancare sau balonare.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Fa yoga, tonifica corpul, nu e de la mancare, asa esti tu.

| denrazvan explică (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Cum adica asa sunt eu thinking adica daca slabesc de tot, nnu o sa mi se vada patratele?:O

| roberta1998 a răspuns:

Ar trebui sa ai cu 10 kg mai putin decat inaltimea ta, nu cu 20kg. Poate bei berelaughing de la ea ti se umfla in general burta.du-te la sala. spueni antrenorului ce vrei sa lucrezi mai mult si te va ajuta.

| denrazvan explică (pentru roberta1998):

O.O cum adica cu 10 kg mai putin decat inaltimea :O (am la slana pe spate si peste tot.inafara de picioare, acolo am gamba frumoasabatting eyelashes)

| roberta1998 a răspuns:

Eu asa stiam. Ca trebuie sa sa ai cu 10kg nu cu 20. Sau poate asa e valabil doar la fete, dar nu cred thinking Atunci imi pare rau ca ti-am raspuns gresitlaughingoricum cum ti-am spus mai bine te duci la sala si vorbesti cu antrenor.