| Alexa_Adda_2000 a întrebat:

Hei. Am o mare problemaaa. Acum tocmai ce s-a incheiat scoala, si am luat premiul 1. Cand au auzit asta, parintii mei, si matusa-mea s-au gandit sa ma rasplateasca. Ma vor trimite cu matusa mea in Grecia pentru 3 saptamani. Sun tare bucuroasa, dar problema este ca, mi-e frica de zbor. Cateva sfaturii, va rog din suflet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are de ce sa-ti fie teama, avionul este cel mai sigur mijloc de transport si un zbor pana in Grecia nu este prea lung.
Gaseste-ti o ocupatie pe timpul zborului, respectiv citeste ceva sau asculta muzica.

| ubox7007 a răspuns:

Spune "NU NU NU" in minte, pentru mine merge perfect, sau ai putea sa incerci sa te gandesti ca este inevitabil sa zbori pana acolo deci, nu ai ce face.