| PauliciGab a întrebat:

Hei! As avea nevoie de niste pareri si de niste sfaturi. Ultima menstruatie mi-a venit pe 14 martie si mentionez ca mi-am început viața sexuala dar ne-am protejat. Am făcut 3 teste de sarcină până acum si toate au iesit negativ. Acum doua zile am crezut ca mi-a venit menstruatia iar dar a curs doar foarte putin(a curs doar o zi )si s-a oprit. E posibil sa fiu însărcinata? Sau e doar o întarziere? Vreau sa vă zic si ca am inceput acum o luna sa fac sala si ma gandesc ca e posibil sa fie si de la efortul fizic intens.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Cred ca e de la efortul fizic, daca totusi ai facut 3 teste, presupun ca nu au cum sa fie gresite toate. Dar ai putea sa iti faci o ecografie, sau niste analize, poate e altceva.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti sigura ca v-ati protejat de ce iti mai faci probleme? Mai ales ca testele au fost negative.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ştiu că răspund destul de târziu la această întrebare a ta, de aceea, ÎNTÂI am să te întreb un lucru :
Până azi a apărut menstruaţia, sau NU a apărut încă?

| PauliciGab explică:

Da,a aparutlaughing
Am avut intarziere doua luni. Nici acum nu stiu de ce