| anonim_4396 a întrebat:

Hei, azi a fost ultima zi de practica la restaurant sunt clasa a 9-a si ma simteam asa ametit..ma durea putin capul, am spart si o farfurie...cand ajuns acasa a inceput sa ma doar in partea stanga usor si m-am culcat pentrun ca imi era super somn, cand m-am trezit ma durea rau in partea stanga sub coaste...ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Esti obosit si extenuat.Ai nevoie de mai multa odihnda, probabil ca ai dormit prea putin, iar durerea de spate poate e de la o raceala sau te-ai lovit la practica si nu ai fost atent.

| anonim_4396 explică (pentru Samariteanul):

Nu m-am lovit...nu prea am dormit asa mult..ma culcam la 1-2 si ma trezeam la 9 in fine. poate asta o fi, mersi happy

1 răspuns: