| Maria39popescu a întrebat:

Hei, în urma cu câteva zile am început sa ma simt foarte prost, ma durea capul, îmi venea sa vomit, simțeam mici înțepături în partea de jos, eram foarte irascibila și plângeam foarte des din chestii micuțe, sunt semne care arata ca îmi vine menstruația, deja am 2 zile întârziere a ciclului. Credeți ca o sa vina la un moment dat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Practic in afara de micile intepaturi in zona genitala, nici unul dintre aceste semne nu are absolut nici o legatura cu venirea menstruatiei. Mai bine cauta alta cauza, cu siguranta nu ai greturi, dureri de cap sau irascibilitate de la prima menstruatie