| SkaterYoo a întrebat:

Hei. Mi-au aparut niste bube pe fund. Foarte aproape de anus. Nu stiti ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Iritatie sau sunt bube de la caldura.

| a răspuns:

Hey! Ori poate fi o iritatie, ori au aparut aceste 'bube' de la transpiratie...
Te poti duce la o farmacie, poti spune problema cu care ai de aface, iar farmacista iti va recomanda cu siguranta ceva util, o crema, un unguent sau niste pastile care sa te ajute sa scapi de ce ai tu...
Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta.

| ღĄиÐяeeαღ a răspuns:

Iritatie.