| AndreeaIonela29 a întrebat:

Hei, TPU sad «3 am si eu o problema cryingva rog ajutati-ma! In legatura cu sanii, incep sa ma doara foarte mult am 13 ani, ciclul mi-a trecut acum 1 saptamana sad Cand ii pipai ma dor foarte mult, oricum port sutien in fiecare zi. Ce poate fi? sad E grav sau nu:*:*

[ Fara glume, nu-s insarcinata ] big hug dau fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este normal sa doara, deoarece te dezvolti.
Nu-ti face griji!
Te pup!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Dupa cum zice si Michelle, nu pura sutienul! Sa dovedit ca oricum nu ajuta absolut deloc, din contra dauneaza.Plus ca esti mica, nici la plaja nu ai dc purta sutien, nu ai ce ascunde, e ilogic... Sfarcuri au si baietiiwinking

| AndreeaIonela29 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Păi faza e că nu sunt sânii mici! laughing
Se văd urât sfârcurile, băieţii n-au sânii dezvoltaţi.
Eu îi am dezvoltaţi mult pentru vârsta mea! happy
Şi port pentru că mie îmi diminuează durerea!

| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Hei. stai linistita e ceva normal sa te doara deoarece se dezvolta!
Incearca sa te feresti de lovituri, si nu purta sutien cu push-up... evita cat poti sutienul.
o sa te mai doara ceva timp, poate ani deoarece esti in dezvoltare si te vei dezvolta pana la varsta de cel putin 18 ani happy. sper ca te-am ajutat

| Fetyza99 a răspuns:

Nu este nimic in neregula asta imseamna ca incep sa-ti creasca, nu trebuie sa te speri