| Alyn4U a întrebat:

Acum 4 luni am avut o bubita in stanga la marginea buzei de sus, s-a vindecat, dar inca a ramas o cicatrice chiar si acum... Ce sa folosesc sa imi treaca? Funda (scuzati categoria, nu imi apare categoria "Sanatate")

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
De obicei sa te speli pe fata (probabil ai ten gras) si pasta de dinti seara inainte de culcare sau un fond de ten lichid (unul ieftinache) de culoarea pielii tot la fel aplicat seara. O sa ti se usuce in 2 zile cam asa happy Fondul poti sa il lasi si peste zi.