| piitiica a întrebat:

Hei TPU :* am nevoie de o opinie. acum vreun an am avut un accindent cand am suportat o mare greutate pe stern si nu am mai putut respira. pe timpul anului de atunci am avut mici dureri care in timp mi-au disparut. insa de cateva zile ma doare sternul foarte tare, ca o apasare, si totodata nu prea pot sa respir sau sa rad... poate sa-mi spuna cineva din ce cauza ar fi? [ accidentul de anul trecut, stres, fumat... etc thinking] plss.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aurasauras a răspuns:

E serioasa problema, mergi la medic nu este de la stres, fumat...