| xBeyondSoul a întrebat:

Am o basica in varful degetului mic de la piciorul drept de la prea mult fotbal. Cum pot sa o fac sa dispara cat mai repede? Nu cred ca e basica dinaia cu apa in ea. Dau funda la un raspuns concret. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Baga un ac sterilizat in ea. Daca iese lichid e o basica normala. O fi neg dar nu prea cred daca zici ca e de la fotbal. Si eu am avut zeci de basici de la fotbal.

1 răspuns:
| Goidescu_Gabi_1924 a răspuns:

Nu mai juca fotbal o saptamana si dati cu crema sau ceva si-ti va trece...