| kLowNii a întrebat:

Hei, TPU! Am o mica problema. Eu transpir destul de excesiv. Si cand vine vorba de sport, si chiar si cand stau...chiar si iarna cand e frig eu transpir si este destul de jenant mai ales atunci cand vrei sa poti o bluza colorata sau vara un tricou. Pot doar sa port alb si negru si asta e foarte enervand pentru atunci cand esti in oras si vezi mii si mii de bluze superbe dar constati ca nu poti sa le porti din cauza transpiratiei. :'( Imi puteti recomanda niste pastile, medicamente sau remedii naturale sau orice altceva ce m-ar putea ajuta sa scap de aceasta problema...Multumesc anticipat! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi sa te vada un medic, pentru ca iti poti face mai mult rau decat bine daca te iei dupa lume ca tia remocant nu stiu cine care nu are nici o treba cu medica un anumit tranament sau pastila..probabil la organismul acelei persoane a facut bine acel tratanemt sau pastila, dar asta nu instamna ca si tie iti va face bine..de daca vrei sa ascult si e spre binele tau mergi sa te vada un doctor.