| Andreii002 a întrebat:

Am o problema serioasa, de 2 saptamani imi ghioraie matele rau, dar rau si e jenant...se aude si foarte tare! Si cateodata ca niste bule care s-ar sparge in stomac acolo.De la ce este? Nu mestec guma si nu beau sucuri cu acid si nu beau cafea/energizante. Dimineata mananc, pranz si seara.Tin sa precizez ca am avut probleme cu jardia. Multumesc pentru atentia acordata!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Yuly981 a răspuns:

Ghiortaitul e ceva normal. dar daca e prea des, poate sa fie si de la zahar

| Andreii002 explică (pentru Yuly981):

Eu nu cred ca este normal... face mereu, in 5 min de 20-30 ori...nu mi se pare normal.