| GOGAIE18 a întrebat:

Va salut! Mi-am cumparat acum o luna un LG G3 s de la Flanco, iar acum imi cam face probleme atunci cand vorbesc la telefon, persoana de la celalalt capat nu ma aude cateodata. Ce sfaturi imi puteti da, in afara sa il duc in garantie? Tin sa precizez ca sunt in Telekom. Si as mai vrea sa stiu daca acest telefon are 4G. Va multumesc pentru atentia acordata!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi inapoi cu el daca e in garantie sa i ti dea altul, daca nu asta e cauta pe gsm arena modelul telefonului, si acolo vei gasi toate detaliile si informatiile despre acel model. Nu stie nimeni asa pe nv sa ti zica.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda