| Anonimus0805 a întrebat:

Cam de cand a venit vara nu prea mi-a fost foame. Adică in timpul zilei nu mănânc cat mâncam de obicei. E normal? Are legatura cu faptul că mă culc mai tarziu si ma trezesc pe la 10 -11 si mai rar pe la 12?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e vara. Si eu mananc un sfert din cat mananc normal.

| Anonimus0805 explică (pentru anonim_4396):

Ok, multumesc pentru raspuns!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, e normal, e din cauza caldurii.

| GigiNormi123 a răspuns:

Păi dacă nu prea ți-a fost foame, nu ai mâncat?
Înseamnă că trebuie să iei vitamine! Şi chiar dacă nu îti este foame, măcar mănâncă puțin deoarece organismul tău are nevoie de hrană. Mănâncă mai multe fructe!