| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu..nustiu.ce se intampla cu mine de o luna tot iau TF.uri cred ca stiti la ce ma refer...Nustiu. nu vreau să ma judecati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LDCCristi a răspuns:

Orice ai fi f sau b mai incet cu ele ca creaza independenta ia-o mai usor ca sa scapi de ele... inteleg ca iti place forta si altele... dar e ca un drog!

| Kirito21 a răspuns:

Incearca sa te opresti; cu cat mai repede cu atat mai bine deoarece creeaza dependenta si cu timpul o sa iti fie foarte greu sa renunti la ele. Plus ca dauneaza foarte mult sanatatii si crede-ma mai bine sa fii viu si fara muschi decat plin de muschi si cu sanatatea subreda sau chiar mai rau...parerea mea...

| AdrianFita a răspuns:

Vrei sa te referi la prosti din alea pentru cresterea muschilor? Nu sunt bune cresc bataile inimii si iti umfla muschii oricum nu sunt bune deloc degeaba ai muschi multi ca daca iti da cineva una mori pe loc, nu sunt bune pentru inima.

| Sarge a răspuns:

Nu te judec dar te sfatuiesc sa scapi de ele fiindca dau gaura mare in buget si foarte multe efecte adverse serioase.