| Panteraa a întrebat:

Pentru fete. Ați mai pățit să vă întârzie menstruația (4 zile în cazul meu) și să nu aveți simptome că trebuie să vină? Pe mine de obicei ma durea burta, chiar și înainte cu o săptămână câteodată, dar acum nimic. Contact sexual nu am avut de vreo 2-3 săptămâni și am făcut test de sarcină și a ieșit negativ. Oare are legatură că am fost foarte răcită în perioada menstruației trecute și am luat pastile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Este posibil, fa-ti niste analize recomandate de medicul de familie, iar ulterior mergi cu ele la un consult ginecologic.