| lllorenusssuumeu a întrebat:

Heii astazi cred ca am exagerat cat am mancat laughing 4 clatite cu gem de prune dar nu am pus asa mult cu o sarma si cartofi naturi cu o pulpa si jum de snitel si salata si o felie de cozonac cu mac, creddeti ca ma ingras eu m-am chinuit mult sa slabesc 10 kg si am reustit dar acum am o pofta de mancare de imi vine sa mananc tot frigiderul si tot ce vad dar daca am mancat atat se pune pe mine? ieri nu am preea mancat decat 1 inghetata si ciorba si o banana atat. big grin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| msKat a răspuns:

E la-s decat sa ai anemie mai bine mananci... spor la treaba si pofta buna!

| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 a răspuns:

laughing Amuzant si nu prea ia aminte de la mine! Eu,grasa cum sunt nu mananc da' nici nu tin cura de slabire! Eu mananc cel putin nu zilnic,dar cel putin mananc o banana o farfurie de ciorba de aia buna buna si-o inghetata gen,aa, cam atat si-mi ajunge pe zi! dar nu stiu chiar habar nu am, de ce ma tot ingras? Si incerc, da' incerc sa scap oricum! Dar problema ta e pur si simplu mai complicata, dar iti spun incearca sa slabesi indiferent! Funda plzz!