| AndreeaDeea002 a întrebat:

Heii TPU, de ceva timp am o stare nașpa gen îmi vine să plâng fara motiv. Nu stiu cum sa imi treaca.
Aveti vreo idee?
Dau funda ^^

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã simti ca vrei sa plangi, plange! Cine te opreste? Descarcate, nu mai tine in tine.
Iti recomand respiratie adâncã, yoga, sport, exercitii (bioenergetics) muzica de relaxare.

| SandraEve a răspuns:

Opuca-ti timpul cu tot felul de activitati, stai mereu cu cineva, iesi pe afara si plimba-te. Nu te mai gandi la ceea ce iti provoaca starea si gandeste pozitiv. Roaga te sau vorbeste cu Dumnezeu, descarca te lui...iti garantez ca te vei simti msi bine
Hug :*

| Vanessa345 a răspuns:

Nu sta niciodată singura. Si eu am avut perioade de genul si mi-am dat seama ca noi ni le facem cu mana noastră. Secretul e sa stai mereu cu cineva sau sa vorbești.