| Dianaa333 a întrebat:

Heii TPU
Am o problema de sanatate. Prin decembrie am mancat de la Spartan care are ca specialitate sosurile. Intr-o portie primeste vreo 3 sosuri si in timp ce mananci le combini. Cand am ajuns acasa mi s-a facut rau. Am foat la doctor si mi-a spus ca nu ii nimic grav si sa nu mananc prostii. Am mai facut o vizita si mi-a spus ca am enterocolita. Am mancam la regim dar degeaba. Cand am mers a treia oara mi s-a spus ca am colonul iritabil. Dezamagita am renuntat cu plimbarile la doctori si am tinut dieta in continuare. Dar la un moment dat am mai mancat si un kebab sau ceva nesanatos. Inainte mancam numa sunca si orez. De vreo doua luni ma simt mult mai bine insa mereu cand mananc mancarea calda sau daca combin ceva anume imi revine durerea se burta. Ieri am mancat doua tipuri de inghetata si azi imi este foarte rau de dimineata. Nu pot manca nimic si nu pot dormi. Stari de voma am avut dimineata dar mi-au trecut si am inceput sa ma simt slabita. Am luat Hidrasec si Biosun. Sper sa ma puteti sfatui cu ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xFlo a răspuns:

Incearca sa iti faci niste analize pentru ficat happy