| andreea567890123 a întrebat:

Hello.
Dacă tusesc si am si secretii nazale si mă simt foarte slăbită, gen, parca am febra musculara care nu se simte, inseamna ca ma paște o răceală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Gripa, ce raceala

| Illuminati2016 a răspuns:

Ai coronavirus. Funda?

| andreea567890123 explică (pentru Illuminati2016):

Stiam ca o sa vina un raspuns de genullaughing)

| Illuminati2016 a răspuns (pentru andreea567890123):

Era inevitabil laughing

| Nonolita a răspuns:

Cred ca te-a si lovit bine. O data dupa simptome si a doua oara dupa cum l-ai facut reflexiv pe "a tusi" si... altele.
Paracetamol, ceai cu multa lamaie, camera aerisita.

| andreea567890123 explică (pentru Nonolita):

Eu am scris în comentarii ca era fără " ma'.Imi pare rau ca nu stii sa citesti. Uită-te mai sus in comentarii.
Tin sa mentionez ca acel "mă " a rămas acolo, pentru ca am scris altfel enunțul si dupa am sters din el si, din greșeală, nu l-am mai sters pe 'mă'. După, când am observat, nu am mai putut sa editez postarea.

| Nonolita a răspuns (pentru andreea567890123):

Comentariul acela nu l-am citit. Nu inseamna ca nu stiu sa citesc... erorile.

| andreea567890123 explică (pentru Nonolita):

'erorile'?❤

| andreea567890123 explică:

Fără "mă"laughing

| BilaRomânească a răspuns:

Ai corona