| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Acum vreau sa vin cu o intrebare foarte serioasa! Am 12 ani, sunt nascut pe 30 septembrie 2003, si am aproximativ 80-85 kilograme! Am venit cu aceasta intrebare,caci am crezut ca cineva ma poate ajuta cu un sfat, ceva.Sunt "terminat",lumea tot ma striga,mm,pai,cred ca stiti cum,si as vrea niste sfaturi ceva, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce înălţime & greutate exactă ai acum, pentru ca să vedem dacă/cât este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune!

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

| Tufeanu_Razvan_1998 a răspuns:

Un sfat in legatura cu ce Nu iti inteleg intrebarea zi mai pe fata

| NoNameBoyz a răspuns (pentru Tufeanu_Razvan_1998):

Daca ai un sfat, un site, ceva care ma poate ajuta.M-am gandit ca la "Sanatate" va fi mai bine pusa intrebarea.

| Tufeanu_Razvan_1998 a răspuns (pentru NoNameBoyz):

In ce fel esti"terminat", cu ce vrei sa te ajutam asta nu inteleg