| capsunicamar a întrebat:

Hey, am aparat dentar de o saptamana siam observat ieri ca mi-au aparut niste pete verzi pe 2 bracketi, sunt chiar verzi... oare de la ce?
Dau FUNDA! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Amii2194 a răspuns:

Buna, si eu am avut aparat dentar dar nu mi.au aparut aceste pete. Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la stomatologul unde ti l.ai pus. Nu are de ce sa iti fie frica pana la urma urmei tot acolo vei ajunge. Un mic sfat, spala.te cat de des poti pe dinti si sa mergi la control iar dupa ce o sa il dai jos iti va da un aparat de noapte, daca nu o sa il pprti o sa iti revina dintii exact cum au fost Inainte sa iti pui aparatul. Deci ia in serios treaba cu aparatul. Numai bine :*

| capsunicamar explică (pentru Amii2194):

Merci, o sa ma duc, stomatologul meu e foarte tare deci nu am de ce sa ma tem, am vrut doar sa vad niste pareri, sa nu ma duc pentru nimica. laughing Merci mult :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SabIsAwesome a răspuns:

Du-te la stomatolog.