| Lifestealer1 a întrebat:

de un timp indelungat am niste dureri la genunchiul drept.Cand intind piciorul se simt niste pocnituri.Am fost la un doctor si m-a diagnosticat cu condromalacie rotuliana si mi-a zis ca necesita artroscopie.Altfel nu se poate trata? unguente, alceva? Va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Probabil doctorul tau e cretin. Esti in crestere si de aia iti pocneste si te doare. [ sau poate ca nu e cretin si are dreptate in ce a zislaughing ]

| Lifestealer1 explică:

Doctorul a pus si problema cresterii...Dar in ultimul an nu am mai crescut cine stie ce. Vreau doar sa stiu daca nu se poate trata si prin alte metode.