| Bogdanlmb a întrebat:

Hey, de 1 zi am început sa slăbesc și am început sa fac flotări la pat deoarece sunt mai gras și nu pot face normale, doar ca a doua zi am observat ca degetul mic de la mana stânga sta puțin încordat, am cautat pe google și e din cauza Neuropatia ulnara - paralizia nervului ulnar, dar dacă nu mai fac sport trece de la sine? La mine e doar degetu mic nu ambele degete.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pe dracu, nu mai cauta prostii si fa si tu sport calumea nu flotari de 2 lei. Ridica-te si alearga afara

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te lua după Internet. Masaj. Fă abdomene până trece.

| Catrice a răspuns:

Pai dacă nu le faci cum trebuie pe jos....acum i să-ți paralizeze palma, într-o luna toată mâna...

| Flavianadx a răspuns:

Deget încordat înseamnă paralizia nervului, bravo! laughing Dacă scria ca îți cade degetul credeai și asta?
Ia și tu o pauza, întreabă un medic și vezi mai departe ce faci.