| porcarumadalina a întrebat:

Hey TPU..Am o problema.
Azi m-am uitat in vaginul meu cu ajutorul unei oglinzi..Si acolo am vazut ca si cum ar fi fost rupt ceva..Sunt bucati de carne sau ce o fi acolo ..Chiar nu stiu cum sa explic asta...
Ce poate fi, nu mai sunt virgina si am avut cateva contacte sexuale.
La primul contact a curs putin sange.
Ce poate fi?
Nu vreau la ginecolog. Poate stiti voi despre ce e vorba.
Ajutor va rog...sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De mare exceptie...

| CuriousStuff a răspuns:

Cauta pe net niste imagini cu interiorul unui vagin sanatos, probabil e exact ce vezi si tu acolo doar ca nu stii cum ar trebui sa arate. Poti cauta in engleza pentru mai multe rezultate, iti pot da eu un link daca esti speriata sa vezi ca de fapt esti perfect normala. Nu il postez pentru ca ar fi considerat indecent chiar daca e in context medical, daca vrei ti-l trimit in privat. Daca nu, doar ginecologul te poate ajuta...

Sau persoanele care au lasat raspunsuri mai jos si spun ca o sa te consulte ei...

Multa sanatate.