| Panteraa a întrebat:

Azi a inceput sa ma doara urechea dreapta. Nu ma doare foarte tare dar, simt cam din 5 in 5 minute ca ma apasa ceva pe ea si doare mai tare atunci. Pe langa asta o inceput sa ma doara si gatul in parea drepta si ma doare si cand inghit. Oare ce am? Astazi am fost undeva cu masina si mi-a frost cam frig. Poate sa fie din cauza asta? Dau funda. crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nico097 a răspuns:

Probbail te-a prins curentul pentru ureche poti folosi incalzesti intr-o lingurita putin ulei si inmoi vata da nu fierbinte caldut si o bagi in ureche pentru gat poti lua septolete.Multa sanatate.

2 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Ia niste fromilid. Daca ai gatul umflat ti s-au umflat amigdalele am patit si eu asta.E de la raceala.

| danteewerr a răspuns (pentru bogz):

Dacă vrei să te ajut cu windowsul, imi poti lăsa un id de messenger intr-un mesaj privat! Și te contactez stai fără grijă!