| Loremarr65 a întrebat:

Hey TPU...
Daca am greață dar fără să vărs sunt obosită, am dureri de burtă şi de spate (app am facut sex)sunt insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Noi nu putem sti. Sunt cam multe sanse din ceeea ce spui, ar fi bine sa mergi la farmacie si sa iti cumperi un test de sarcina.

3 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Daca ai facut-o neprotejat, exista risc de sarcina.
Fiti responsabili pe viitor!

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Mai bine fa un test