| proFxavieR a întrebat:

Hmm.Am fost la narghilea vreo 3 ore si a2-a zi ma durea gatul foarte rau cand inghiteam mai exact in partea dreapta. Nu stiu ce sa zic, iar acum 2 saptamani am fost racit am avut "viroza respiratorie" nu stiu ce sa spun HELP ME thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| a_8520 a răspuns:

Organismul tau este slabit si pentru asta ai nevoie sa l intaresti.sunt pe piata pastile pentru imunizare, dar cel mai bun este polidinul injectebil. da rezultat 100% si nu doare, faci 5 zile si ai scapat. si pastilele da rezultate dar tratamentul este pe o perioada mai lunga de timp succes