| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da niste informatii in legatura cu analizele de BTS si ITS? Se poate beneficia de o reducere pe baza de trimitere? Doresc niste analize complete in special m-ar interesa hepatitele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu a trebuit sa-mi fac mai multe(trebuia sa dau vreo 180 de lei) si mi-a spus ca imi face o reducere de 30 de lei pentru ca fac si nu stiu ce... Depinde de fiecare laborator

| wolder a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Si ce tipuri de analize ai facut?