| EllaBååå a întrebat:

Imi trebuie ceva ca sa ma las de ros unghiile. ma puteti ajuta.plz va dau ce vreti numai cereti.sau macar un tratament pentru crescut unghiile mai repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema.singurul lucru care m a ajutat a fost vointa.trb sa ai rabdare cateva zile sa ti creasca putin apoi sa le ingrijesti f bine si sa le dai cu lac sau oja si cand le vei vedea frum nu mai le rozi.

3 răspunsuri:
| MiiMii a răspuns:

Exista un lac incolor cu gust fooooarteeee naspa... se numeste NO BITE...este de la Flomar.il gasesti in Auchanhee hee

| Fllorentina a răspuns:

Iti poti face diferite stelute floricele punctuletze pe unghii iar att cand vrei sa le rozi vei vedea acele desene si nu le vei mai roade pentru ca tiar fi groaza sa iti reieii munka de la inceputbig grin

:* bft

| thenight a răspuns:

Ai putea incerca sa iti pui unghii false si sa le dai cu ceva scarbos da nu toxic si din cauza gustului te obisnuiesti sa nu le mai rozi iar pentru crescut mai repede este ceva in gen lac de unghi care ajuta