| anonim_4396 a întrebat:

In ultima vreme am lesinat de 3 ori.DE fapt dimineata ma trezesc dintr-o data si simt un soc in mine.Atunci imi vajaie urechile si nu mai aud.Ma lasa picoarele si simt o ameteala puternica.De la ce ar putea sa fie? Mentionez ca ma deranjeaza foarte mult iar in ziua respectiva sunt foarte slabita si nu sunt in stare de activitati sportive.
Ar trebui sa merg la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Pare fi o anemie, dar sa nu ai probleme si cu inima, asa ca fuguta la medic!

| Sin a răspuns:

Anemie.Lipsa de calciu si magneziu.

| anamaria91 a răspuns:

E posibil sa fi foarte anemica. Mergi la medic.

| Mirelusha a răspuns:

Anemia e de vina happy.
Mergi la doctor!
Nu sta aici ca poate e ceva rau!