| intrebcenustiu a întrebat:

Joi am facut prima doza de pfizer, in primele 2 zile nu am avut nicio reactie adversa. De ieri, din partea a doua a zilei ma simt cam naspa, putin ametit si stare de greata, parca nu am chef de nimic, as sta numai in pat. Sa aiba oare legatura cu vaccinul? Mi-am facut analizele acum 3 luni si au iesit perfecte. A mai patit cineva ceva de genul? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E anexita te mann, iți spun eu care am anexita te, e 100% anexita te, poate ca chiar ai si tu, anxietatea este cv normal, ne este teama de necunoscut, de asta fricoși inventează scuze, paranoiei cred ca exista, știu dar prin ignoranta si prostie merg mai departe infectând alte minți, sau vaccinat miliarde de persoane, dar vine un retardat, handicapat mintal, gunoi infect sa iți spună sa nu îl faci, sa vezi ce cool e sa stai in coma si sa fii la un pas de moarte, eu am văzut cu ochii mei moarte si pe oameni care au murit ca nu aveau oxigen, asemenea gunoaie merita închisoarea, asta nu e democrație e prostie

| gabicoo a răspuns:

Da! Am pățit și eu asta in iarnă după prima doză!
Sunt efecte secundare ale vaccinului! Pe mine m-au ținut cam două zile!

Răspuns utilizator avertizat
| diabetzaharat a răspuns:

E normal