| zurick a întrebat:

La ce ajuta antidepresivele o persoana care nu sufera de depresie sau de ganduri suicidale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

La nimic!

| xerxes1 a răspuns:

Ajuta sa-i faci cu bani pe cei care le produc.
Totul functioneaza pe bani in lumea asta. Ultimul lucru pe care il doresc fabricile farmaceutice, ministerul sanatatii sau OMS este sa fim sanatosi.
In momentul in care nu mai cumparam medicamente ei dispar.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Ele nu ajuta nici daca suferi de depresie, daramite daca nu suferi.

| francut a răspuns:

La nimic. Dar ii pot face rau.