| Costas_Camelia_1976 a întrebat:

M-am lovit la cap,dar putin am un cucui mic dar nu mi-a curs sange, nu am avut ameteli nici stare de voma! Am pus apa rece si cucuiul s-a retras! Ce sa fac acum mai este foarte putin din cucui am mai avut asa ceva si a venit unchiul meu care este doctor si i-a spus mamei mele ce trebuie sa faca :a zis ca daca am stari de voma si amteala sa imi dea pastile si sa merg la spital.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Loviturile la cap dauneaza in timp..asa ca, nu ar strica un mic control de rutina, mai ales ca ai un unchi medic, te poate sfatui catre ce medic sa mergi
O zi frumoasa sa aihappy