| Maree1 a întrebat:

M-am trezit cu pleoapa și partea de jos a ochiului umflate, care ar putea fi cauza și ce remediu as putea folosi sa scap de umflatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista la farmacie picaturi si unguente pentu asta. Nu "lasa sa treaca de la sine" pentru ca asa se umfla si mai tare. E de la curent.

| ibaal a răspuns:

Poate e si de la curent...

| gothicbat a răspuns:

Spală-te cu atenție și lasă să treacă de la sine, dacă nu trece, mergi la farmacie.

| Denis_Denis_1998 a răspuns:

Cand se umflă de supt la ochi inseamna ca ai ulcior si mie imi iese de multe ori stiu ca trebuie sa legi o ata neagra de deget si va trece oricum va trece nu este ceva grav